W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!
Produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).

PANEL PRZEDNI PPK-01

PANEL PRZEDNI PPK-01

Opcje:
127,00 PLN Ilość:
PANEL PRZEDNI PPK-01

Panel przedni „PPK-01” przeznaczony jest do przenoszenia sztywnego wkładu balistycznego typu „ESAPI” Panel na swej zewnętrznej powierzchni posiada taśmy systemu montażowego wyposażenia. W dolnej części znajduje się powierzchnia obszyta rzepem, której przeznaczeniem jest mocowanie cummerbund-ów oraz klap przednich. Panel w górnej części posiada ścięte „rogi” co ułatwia złożenie się do strzału. Z miejsca tego wyprowadzone są taśmy naramienne, które rozchodzą tworząc z panelem układ litery „Y”. Zapobiega to obcieraniu szyi użytkownika prze taśmy naramienne. Na powierzchni przylegającej do ciała użytkownika znajdują się dwie, mocowane za pomocą rzepa, poduszki komfortowe. Zapewniają one wentylację a zarazem większy komfort użytkowania.
Dodatkowo, na krawędziach panelu umieszczono szlufki wykonane z taśmy elastycznej, które dają możliwość prowadzenia różnego rodzaju przewodów itp. Natomiast w górnej części panelu umieszczono dwa pionowe odcinki taśmy, których zadaniem jest umożliwienie mocowania dodatkowego wyposażenia.
Wewnątrz panelu umieszczono odcinki tkaniny, których zadaniem jest stabilizacja wkładu balistycznego. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy użytkownik dysponuje wkładem o wymiarach mniejszych niż wymiary panelu.


 

Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


Dodatkowe zdjęcia:

PANEL PRZEDNI PPK-01PANEL PRZEDNI PPK-01

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Klapa WCT

Klapa WCT

Cena: 45,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016