W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!
Produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).

Pas do broni PNB-7

Pas do broni PNB-7

Opcje:
40,00 PLN Ilość:
Pas do broni PNB-7

Pas nośny broni PNB-7 przeznaczony jest do transportu i przenoszenia broni. Dzięki swej konstrukcji może służyć jako pas jedno, dwu lub trzy punktowy. Konstrukcja oparta na sprawdzonym wzorze z małymi ulepszeniami polegającymi na tym że:
- część pasa, która zazwyczaj spoczywa na ramieniu i plecach użytkownika wykonana jest z szerszej taśmy. Dzięki temu zwiększa się komfort przenoszenia broni, wąska taśma szybciej wywoływała efekt wżynania się w ciało użytkownika. Natomiast, gdy pas był w całości wykonany z szerszej taśmy, występowały utrudnienia w dostępie do przełączników broni
- część pasa, która łączy się z przednim punktem mocowania na broni dostosowana jest do strzemion o kształcie prostokąta.
- w zestaw pasa PNB-7 wchodzą też dwa elementy mocujące pas do kolby. Jednym jest taśma umożliwiająca mocowanie pasa do karabinków, posiadających kolbę stałą (drewnianą) lub składaną bez strzemienia umożliwiającego swobodne przesuwanie się taśmy głównej pasa. Drugim elementem jest taśma tworząca punkt mocowania na kolbach teleskopowych (system identyczny z kolbami karabinków M-4).
   PNB-7 posiada szeroki zakres regulacji i dostosowywania swej długości do potrzeb indywidualnych użytkownika, dzięki trzem punktom regulacji.
   Pas PNB-7 łączy w sobie dotychczasowe sprawdzone rozwiązania, jak i eliminuje wady z jakimi borykał się użytkownik podczas użytkowania podobnych pasów do broni.


Dodatkowe zdjęcia:

Pas do broni PNB-7Pas do broni PNB-7Pas do broni PNB-7Pas do broni PNB-7

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Pas PZB-1

Pas PZB-1

Cena: 30,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016