Obecny czas oczekiwania na realizację wynosi ok. 3 tygodnie od dnia złożenia zamówienia. Spowodowane jest to dużą ilością zamówień.  Za utrudnienia przepraszamy!
O kolejności realizacji decyduje data złożenia zamówienia.

Panel udowy, średni

Panel udowy, średni

Opcje:
72,00 PLN Ilość:
Panel udowy, średni

PANEL UDOWY, ŚREDNI zaprojektowany aby zwiększyć możliwości żołnierza w zakresie przenoszenia wyposażenia.  Na panelu można zamontować dowolne ładownice i kieszenie oraz inne elementy wyposażenia w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika. System mocowania elementów wyposażenia oparty jest na przeplatanych taśmach co zapewnia pewne i stabilne ich mocowanie. Powierzchnia wewnętrzna ( przylegająca do uda ) panelu obszyta jest siatką, która zapewnia wentylacje oraz zapobiega ślizganiu i przemieszczaniu się panelu na nodze.

System nośny oparty jest na głównej taśmie nośnej podpinanej do pasa za pomoca klamry typu fastex. Rozwiązanie to, zapewnia możliwość zdejmowania panelu bez potrzeby rozpinania pasa. Wokół uda przebiega taśma z elastycznym ściągaczem, która utrzymuje panel przy udzie. Taśma ta jest regulowana i zapinana na klamrę typy fastex. Panel udowy, średni posiada następujące wymiary: wysokość: 28 cm. szerokość (u podstawy): 22 cm.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka


Dodatkowe zdjęcia:

Panel udowy, średniPanel udowy, średni

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Żołnierze Wyklęci

Koszulka Żołnierze Wyklęci

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Plecak WHISTLER II 35

Plecak WHISTLER II 35

Cena: 549,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016