Obecny czas oczekiwania na realizację wynosi ok. 3 tygodnie od dnia złożenia zamówienia. Spowodowane jest to dużą ilością zamówień.  Za utrudnienia przepraszamy!
O kolejności realizacji decyduje data złożenia zamówienia.

Plecak patrolowy WIZNA-1

Plecak patrolowy WIZNA-1

Opcje:
325,00 PLN Ilość:
Plecak patrolowy WIZNA-1

Plecak patrolowy WIZNA 1 ma budowę jednokomorową. Zamykany jest klapą zapinaną na mocny zamek błyskawiczny. U góry plecaka znajduje się mocny i wygodny chwyt transportowy. Powierzchnia zewnętrzna ścian bocznych, ściany przedniej oraz dna obszyta jest taśmami systemu montażowego, dzięki czemu można dowolnie konfigurować wyposażenie na powierzchni zewnętrznej plecaka. Wygodne i pewne przenoszenie plecaka zapewniają profilowane, szerokie i wygodne szelki, z wszytą siatką dystansową na stronie przylegającej do ramion. Ściana tylna plecaka jest również obszyta siatką dystansową. Rozwiązanie to zapewnia wentylacje pleców i ramion podczas przenoszenia plecaka, a tym samym podnosi komfort użytkowania. Użyta siatka dystansowa jest produktem wytrzymałym na eksploatacje w trudnych warunkach i posiada właściwości antybakteryjne, i antygrzybiczne. Szelki nośne zapinane są na klamry fastex z możliwością regulacji długości taśmy. Klamry te znajdują się w dolnej części szelek, dzięki czemu są łatwo dostępne. Na szelkach nośnych plecaka znajdują się również dwa D-ringi na dodatkowe wyposażenie.

Dodatkowo w dolnej części ścian bocznych plecaka, wszyte są dwie klamry. Rozwiązanie to, pozwala użytkownikowi doraźnie wykonać pas biodrowy, poprzez przeciągnięcie taśmy przez wspomniane klamry. Standardowo na suwakach umieściliśmy linki, dzięki czemu ułatwione jest otwieranie zamka w rękawicach.
Ostanie zdjęcia przedstawiają porównanie wielkości plecaków WIZNA-1 i 2.

 

Plecak ma następujące wymiary:
- wysokość: 47 cm
- szerokość: 35 cm
- grubość: 15 cm
poj. ok. 25 l.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.Dodatkowe zdjęcia:

Plecak patrolowy WIZNA-1Plecak patrolowy WIZNA-1Plecak patrolowy WIZNA-1Plecak patrolowy WIZNA-1

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Plecak SPARROW II 20

Plecak SPARROW II 20

Cena: 349,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016